ДП «Запорізький ЕТЦ» отримало звання «Лідер року 2019»

ДП «Запорізький ЕТЦ» отримало звання «Лідер року 2019»

Цього року Національний бізнес-рейтинг проаналізував роботу підприємства за основним видом діяльності (КВЕД -71.20) та визначив, що ДП «Запорізький ЕТЦ» заслуговує «Золото рейтингу» серед суб’єктів господарювання за чотирма номінаціями фінансово-господарської діяльності підприємств України.

За результатами рейтингового аналізу суб’єктів господарювання України ДП «Запорізький ЕТЦ» посіло перше місце за такими номінаціями фінансово-господарської діяльності підприємства: «Фінансові показники успішної діяльності», «Результативність та рентабельність», «Ділова активність», «Платоспроможність».

Ця відзнака свідчить про позитивний імідж підприємства, високі досягнення у галузі надання експертних послуг, надійність, стабільність та високий рівень довіри до підприємства, яке покращує результати своєї фінансової діяльності та робить значний внесок у соціальний та економічний розвиток країни.

Саме тому, підприємства Запорізької області, які цінують професіоналізм експертів та якість наших послуг, залишаються надійними партнерами підприємства понад 20 років.

 

Довідка:

ДП «Запорізький ЕТЦ» працює на ринку експертних послуг з 1997 року. Має сучасні засоби вимірювальної техніки, кваліфікованих працівників, які постійно вдосконалюють свій професійний рівень. Підприємство надає послуги: з експертизи стану охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; проводить технічний огляд, випробування, вимірювання, неруйнівний та руйнівний контроль, експертне обстеження (технічне діагностування) і паспортизацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, будинків, споруд та інженерних комунікацій.

Крім того, проводить: навчання посадових осіб та спеціалістів, спеціальне навчання; лабораторні дослідження умов праці, атестацію робочих місць; розробку ПЛАС та декларацій безпеки об’єктів підвищеної небезпеки; розробку проектної документації на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію будівель, споруд та інженерних комунікацій, в тому числі на проведення ремонтних робіт устаткування підвищеної небезпеки; державний технічний огляд великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.