Електротехнічна Лабораторія

    Електроустановки та електрообладнання з великим терміном експлуатації вимагають підвищеної уваги до їх технічного стану і методам діагностики. За результатами експертного обстеження (технічного діагностування), технічного огляду, випробувань / вимірювань можливо визначити залишковий ресурс, можливість, доцільність, термін подальшої безпечної експлуатації електроустановок та електрообладнання з урахуванням режиму роботи, а також визначити необхідність в проведенні ремонту, модернізації, реконструкції або виведення з експлуатації.

    Випробування / вимірювання електроустановок та електрообладнання проводяться з метою виявлення прихованих дефектів вузлів і деталей, визначення пошкоджень, яких зовнішнім оглядом виявити важко або просто неможливо. Випробування скорочують кількість раптових відмов і підвищують експлуатаційну надійність електроустановок та електрообладнання.

    Кваліфікований персонал лабораторії, використовуючи сучасні засоби вимірювальної техніки, відповідно до свідоцтва ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» проводить експертне обстеження (технічне діагностування), технічний огляд, випробування (неруйнівний контроль) і паспортизацію електроустановок та електрообладнання напругою до 150 кВ включно, які належать суб'єктам господарювання - споживачам електроенергії.

 

Контакти:

тел.: (061) 708-05-29, 708-05-31

e-mail: info@ot.zp.ua