Лабораторія вимірювання та випробування будівельних конструкцій

    Обстеження та оцінка технічного стану будівель і споруд набуває особливої актуальності у зв'язку з тим, що переважна більшість будівель і споруд побудовані в 40-60 роки ХХ століття. З кожним роком збільшується кількість об'єктів, які потребують реконструкції, капітального ремонту або підсилення.

    При виконанні робіт з обстеження технічного стану будівель і споруд, кваліфікований персонал лабораторії використовує сучасне обладнання, сучасні розрахункові комплекси, що дозволяє зробити максимально об'єктивну оцінку обстежуваного об'єкта, встановити ступінь його зносу, а також дати ефективні рекомендації та встановити причини дефектів і пошкоджень.

    Технічна інвентаризація - це комплекс робіт з обстеження та обміру об'єкта нерухомого майна з визначенням його фактичних розмірів з метою визначення його технічного стану і інвентаризаційної вартості.

    Технічна інвентаризація проводиться перед прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, в тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту; перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт незавершеного будівництва; перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об'єднання чи виділення частки завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію.

    Технічна інвентаризація проводиться відповідно до вимог нормативних документів, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, чинним законодавством України з питань, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури.

    Кваліфікований персонал лабораторії (експерти та провідні фахівці), використовуючи сучасні засоби вимірювальної техніки, на підставі свідоцтва ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» проводить:

• обстеження та оцінку технічного стану будівельних конструкцій будівель і споруд зі складанням паспортів їх технічного стану;

• технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна;

• інженерні розрахунки, в тому числі: міцності, надійності, теплотехніки і т.д.

• випробування будівельних конструкцій та матеріалів неруйнівними методами контролю;

Контакты:

тел./факс: (061) 708-05-34

e-mail: info@ot.zp.ua